Konya Samsung J5 2016 Tamiri

1.) Samsung J5 2016 Telefonunuzun Genelde Kullanıcı Hatası Olarak Teşhis Konulan Suya Düşme Sıvı Teması Gibi Durumlarda Ekran Görüntüsü Gelmeme veya Açılmama gibi durumularda Size Yardımcı Olabiliriz.

2.) Samsung J5 2016 Telefonunuz şarjı gitmiyor , şarjdan çıkarınca kapanıyorsa, Şarjı Hiç Dolmuyorsa yüksek ihtimalle bataryanızın ömrü bitmiştir Bizim Teknik Servis Olarak Samsung J5 2016 Telefonunuzun Bataryasını Uygun Fiyat Garantisiyle Değiştire Biliriz.

3.) Samsung J5 2016 Telefonunuz Açılışta Kalıyor, Android Hatası Veriyor, Durduruldu Hatası Veriyor, donuyor ve hatta hiç açılmıyorsa size yardımcı olabiliriz. Yazılımsal veya programsal bir hata olabiir güvenilir ve saglam teknik servisimizle sizin Samsung J5 2016 Telefonunuzu uygun fiyat garantisiyle yazılım ve program desteği saglaya biliriz.

4.) Samsung J5 2016 Telefonununuz Şarj Almıyorsa, Arada Şarj alıyor arada Almıyorsa, Zor Şarj Ediyorum Diyorsanız Çözüm Bizim Teknik Serviste Size Önerimiz Bize Samsung J5 2016 telefonunuzu Getirin Şarj Yerini Komple Yenisiyle Değiştirelim.

5.) Samsung J5 2016 Telefonunuzun Dokunmatiği Basmıyor, Dokunmatiği (Camı) Kırıldıysa, dokunmatiğin bazı kısımları basıyorsa, dokunmatiğin kendiliğinden basmamaya başladıysa Korkmayın Bizim Teknik Servis Ailesi Olarak Size Yardımcı Olabiliriz. Samsung J5 2016 Telefonunuzu Uygun ve Hesaplı Fiyata Dokunmatiğini Değiştirebiliriz.

6.) Samsung J5 2016 Telefonunuzun Lcd Ekranı kırık, Görüntü Gelmiyorsa, Ekranda leke varsa,ekran kararıyorsa, ekran gelmiyorsa, ekranda çizik var ise, Lcd Ekranda Net Değil ise Size Yardımcı Olarabiliriz. Bizim Teknik Servis Olarak Uygun Hesaplı ve güvenilir teknik servisimizle Samsung J5 2016 Telefonunuzun Lcd ekran değişimini yapabiliriz.

7.) Samsung J5 2016 Telefonunuzdan Ses Gelmiyor, Bozuk Ses Geliyorsa, Cızırtılı Ses Geliyorsa, Müzik Çalmıyor, Video dan ses gelmiyorsa Korkmayın Telefonunuzun Hoparlörü Artık işlem görmüyor ve değişmesi gerekiyor. Bizim Teknik Servis Olarak Samsung J5 2016 Telefonunuzun Hoparlörünü Uygun Hepsaplı Fiyata Değiştirebiliriz.

8.) Samsung J5 2016 Telefonunuzun Ses Açma, Ses kapatma, Açma Kapama,Home Tuşu, Ses kısma, Sesi Açma, Sesi Kısma Tuşları Çalışmıyor veya basıyor basmıyor ise KORKMAYIN SADECE YENİSİYLE KOMPLE DEĞİŞMESİ GEREKMEKTEDİR. Bizim Teknik Servis Olarak Samsung J5 2016 Telefonunuzun Ses Açma Kapama, Telefonunuzi Açma Kapama Gibi Tuşlarını Hesaplı Fiyata Değiştirebiliriz.

9.) Samsung J5 2016 Telefonunuzun Wifi veya Bluetooth Çalışmıyorsa, İnternete Girmiyorsa, wifi çekmiyor ağ bulunamadı diyorsa, bluetooth aygıtı bulamıyorsa Korkmayın Cihazınızın Tamiri Mümkün olabilir. Samsung J5 2016 Telefonunuzun Wifi ve Bluetooth Tamiri Bizim Teknik Servisle Mümkün Olabilir.

10.) Samsung J5 2016 Telefonunuz Hiç Açılmıyor mu?, Şarja Taktığım Halde Açılmıyor Diyorsan, Şarj Almıyor ve hiç görüntü gelmiyorsa, tabletimde hiç tepki yok diyorsani Endişelenmeyin Yüksek İhtimalle Anakart Arızası. Bizim Teknik Servisle Samsung J5 2016 Telefonunuzun Anakart Tamiri Mümkün Olarabilir.

11.) Samsung J5 2016 Telefonunuzun Kamerası Açılmıyor ise, Fotograf Çekmiyor, Video Çekmiyor, Kamera Hata Veriyor İse, Kamera Durduruldu Hatası Alıyorsanız, Ön Kameraya Geçmiyor, Arka Kameraya Geçmiyor Diyorsanız Endişelenmeyin Bizim Teknik Servis Yanınızda Yüksek İhtimal Kameralarınızın değişmesi veya yazılımsal problem olabilir. Samsung J5 2016 Telefonunuzun Kamera Değişimi için Bizi Tercih Edin Karlı Çıkın.

12.) Samsung J5 2016 Telefonunuz Sim Kart Okumuyor, Çekim Hatası Alıyorsanız, İnternete Girmiyorsa, Mobil Ağı Açılmıyorsa, Çekin Düşük İse Korkmayın Tamiri Mümkün Olabilir. Samsung J5 2016 Telefonunuzun Sim Kart Yeri Değişimi ve Çekim Hatasını tamir etmek için hesaplı ve güvenilir tek adresim bizim teknik servis.

13.) Samsung J5 2016 Telefonunuzun Sd Kart Okumuyor, Hafıza Kartı Okumuyor İse, Hafıza Kartındaki Resimleri Açmıyor İse, Hafıza Kartını Biçimlendir diyor ise korkmayın Yüksek İhtimalle Sd ( Hafıza ) kart Yeriniz veya Sd ( Hafıza ) Kartınız Bozulmuş Olabilir. Samsung J5 2016 Telefonunuzun Sd ( Hafıza ) Kart Yeri Değişimi veya Sd ( Hafıza ) Kart Satışı İle ilgili Bizim Teknik Servis Olarak Size Yardımcı Olmak İsteriz.

14.) Samsung J5 2016 Telefonunuzun Kulaklık Girişinde Sıkıntı var ise, Kulaklık çalışmıyor ise, Kulaklığı görmüyor ise yüksek ihtimalle kulaklık girişiniz arızalıdır. Samsung J5 2016 Telefonunuzun Kulaklık Girişini Bizim Teknik Servis Olarak Yardımcı Olarabiliriz.

15.) Samsung J5 2016 Telefonunuzun Şebekesi Yok ise, Yanlızca Acil çağrılar yazıyor ise doğru yerdesiniz Samsung J5 2016 Telefonunuzun Şebeke(WTR) Entegresi veya Çekim Antnleri Hasar Görmüş Olabilir.

Bizim Teknik Servis İletişim Adresimiz

İletişim: Ara 0 507 786 91 31

Açık Adresimiz: Nişantaşı Mahallesi Dr. Huliysi Baybal Cad. 25/A Selçuklu / Konya

Yol Tarimiz: 4. Noter Karşısı

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi ve Cumartesi 09:30-19:30

Pazar Günleri Kapalıyız.